Skorzystaj z naszego poręczenia. Zapraszamy!

unia dla przedsiębiorczych

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI Z ŻYCIA FUNDUSZU:

< poprzednie | 1 | 2 | 3 | 4 | następne >

Rada Nadzorcza Funduszu Poręczeń Kredytowych Spółka z o.o w Jeleniej Górze, ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Funduszu Poreczeń Kredytowych Spółka z o.o w Jeleniej Górze.

Dodano: 2018-11-05

Rada Nadzorcza Funduszu Poręczeń Kredytowych Spółka z o.o w Jeleniej Górze, ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Funduszu Poreczeń Kredytowych Spółka z o.o w Jeleniej Górze.

Umowa o współpracy z PKO Leasing S.A.

Dodano: 2016-10-19

Miło Nam poinformować, że w dniu 19 października 2016 roku Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. w Jeleniej Górze podpisał z PKO Leasing S.A. Umowę o współpracy. 

Zawarta umowa umożliwia przedsiębiorcom z terenu województwa dolnośląskiego  otrzymanie dodatkowego wsparcie w zakresie zabezpieczania swoich zobowiązań leasingowych. Ma to szczególnie znaczenie w przypadkach firm, które chcą korzystać z droższych lub bardziej specjalistycznych inwestycji (maszyny, linie produkcyjne, niestandardowe środki transportu itp.), a mają trudność z uzyskaniem leasingu.

CYKL BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ „PRZEDSIĘBIORSTWO Z KLIMATEM”

Dodano: 2016-08-11

CYKL BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ „PRZEDSIĘBIORSTWO Z KLIMATEM”

Przedsiębiorco ! Pozyskaj finansowanie, zoptymalizuj zużycie energii, wygeneruj oszczędności

Zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne szkolenia „Przedsiębiorstwo z klimatem”, które od sierpnia do listopada br. odbędą się w wielu miastach całej Polski...więcej

ZAKOŃCZENIE REALIZACJI JEREMIE III

Dodano: 2016-01-01

Informujemy, iż w dniu 31.12.2015 r. zakończyliśmy realizację trzeciego projektu na udzielanie poręczeń w ramach Inicjatywy JEREMIE.

W chwili obecnej Fundusz udziela poręczeń tylko na warunkach standardowych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych poręczeń.

Poręczenia JEREMIE - znowu dostępne

Dodano: 2015-07-29

Szanowni Państwo,

 Uprzejmie  informujemy, że w dniu 28 lipca 2015 roku Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, pełniący rolę Menadżera Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego podpisali kolejną - trzecią Umowę Operacyjną – Reporęczenie w ramach Inicjatywy JEREMIE. Na podstawie zawartego porozumienia dnia 29 lipca 2015 r. Funduszowi został udostępniony nowy Limit Reporęczeń w wysokości 2.000.000,00 PLN, z przeznaczeniem na udzielanie poręczeń zabezpieczonych Reporęczeniem Menadżera Funduszu Powierniczego.

Podstawowe parametry poręczenia:

·       obejmuje do 70  % wartości kredytu  i nie więcej niż 100 000 zł,

·       udzielane maksymalnie na okres 60 m-cy,

·       brak prowizji za udzielenie poręczenia (pomoc de minimis).

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Zakończenie realizacji drugiej Umowy JEREMIE

Dodano: 2015-05-19

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, iż zakończyliśmy realizację drugiego projektu na udzielanie poręczeń w ramach Inicjatywy JEREMIE.

W chwili obecnej Fundusz udziela poręczeń tylko na warunkach standardowych.

Kolejna środki na udzielanie poręczeń w ramach Inicjatywy JEREMIE zostaną uruchomione najprawdopodobniej na poczatku III kwartału 2015 r.  

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

UWAGA! NOWY PRODUKT - PORĘCZENIE ZAPŁATY WADIUM !!!

Dodano: 2015-04-30

 

Uprzejmie informujemy, że Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Jeleniej Górze wprowadził do swojej oferty nowy produkt – PORECZENIE ZAPŁATY WADIUM. Poręczenie to udzielane jest za podmioty przystępujące do przetargu, zobligowane przez jego organizatora do wniesienia zabezpieczenia w postaci wadium. 

Poręczenie posiada identyczną skuteczność prawną jak wpłata wadium w formie pieniężnej. Honorowane są przez wszystkie podmioty organizujące przetargi w oparciu o przepisy ustawy Prawo Zamówień Publicznych m.in.: Miasta, Gminy, Powiaty oraz inne jednostki sektora finansów publicznych.

 

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z PORĘCZENIA WADIUM: 

  • brak konieczności wpłaty i zamrożenia gotówki
  • atrakcyjność cenowa produktu w stosunku do innych rozwiązań oferowanych na rynku
  • zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorcy wskutek możliwości uczestnictwa w kilku postępowaniach przetargowych jednocześnie
  • wzrost wiarygodności uczestnika przetargu jako potencjalnego partnera biznesowego

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego Poręczenia !!!

 

Więcej informacji na stronie http://fpk.jgora.pl oraz pod numerem tel. 75 64 20 222

 

FPK podpisał Umowę o Współpracy z Bankiem Polskiej Spółdzielczości SA

Dodano: 2015-04-16

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 16 kwietnia 2015 r. została podpisana „Umowa o Współpracy” pomiędzy Funduszem Poręczeń Kredytowych w Jeleniej Górze a Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. Dzięki podpisanej umowie Bank BPS może proponować zabezpieczenie transakcji poręczeniem Funduszu, przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego. Współpraca z Funduszem w zakresie poręczeń kredytowych może być traktowana jako alternatywa do Umowy Portfelowej Linii Gwarancyjnej PLD, zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Na terenie województwa dolnośląskiego Bank BPS posiada 6 oddziałów (I /O we Wrocławiu, II/O we Wrocławiu, III/O we Wrocławiu, O/Legnica, O/Ząbkowice Śląskie, O/Zgorzelec).

 

Bezpłatne poręczenia JEREMIE!!!

Dodano: 2015-03-12

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 12.03.2015 r. Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Jeleniej Górze nie będzie pobierał prowizji za poręczenia udzielane w ramach Inicjatywy JEREMIE.

Prowizja została obniżona z 0,1% do 0,0% wartości poręczenia, co w całości niweluje koszty z tytułu uzyskania poręczenie JEREMIE do kredytu/pożyczki.

 

Umowa o współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Żmigrodzie

Dodano: 2014-05-15
W dniu 15 maja 2014 r. została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Funduszem Poręczeń Kredytowych w Jeleniej Górze a Bankiem Spółdzielczym w Żmigrodzie. W ramach zawartej umowy Fundusz będzie poręczał kredyty udzielane przez BS w Żmigrodzie dla mikro, małych i średnich firm zarejestrowanych lub prowadzących działalność na terenie Dolnego Śląska.

< poprzednie | 1 | 2 | 3 | 4 | następne >